OUR ROOM 03

Toneel

OUR ROOM 03

Sofie Knijff 2

OUR ROOM 03: TOVE

Vorig seizoen trapten we af met een inspirerende presentatie van onze kijk op het 100-jarige essay A room of one’s own van Virginia Woolf. Daarna volgde een avond rond Sylvia Plath met een theatrale lezing van de door Elvis de Launay geschreven tekst: AURELIA SYLVIA VICTORIA MISERI MISERI MISERICORDIA.

Op maandag 23 november presenteren we, Zephyr Brüggen, Nilay Ceber, Sam Ghilane, Amarenske Haitsma, Elvis de Launay, Miranda Prein en Maureen Teeuwen, TOVE om 20 uur in theater de Richel.

Tove Ditlevsen (1917-1976) schrijft in haar roman De gezichten:

Vanavond gaan ze naar een tentoonstelling: ‘Roman in de ruimte.’ De boeken van moderne schrijvers worden immers niet gedrukt. Ze hangen die op in ruimtes en de toeschouwers lopen naar binnen en spelen zelf mee alsof ze een personage zijn.

Dit tot de verbeelding sprekende citaat is het uitgangspunt van deze avond.

Wij zijn een intergenerationele, multiperspectivische, culturele diverse groep vrouwelijke makers die onsdenken theatraal verbeelden vanuit het vrouwelijk perspectief.

Wij zijn en we spelen, wij dromen en we maken, wij lezen en we schrijven, wij denken en reflecteren, en af en toe doen we dat in het openbaar. Komt dat zien!

Van en met: Sheralynn Adriaansz, Nadia Amin, Zephyr Brüggen, Nilay Ceber, Sam Ghilane, Amarenske Haitsma, Elvis de Launay, Miranda Prein, Maureen Teeuwen en Hanneke van der Paardt

Sofie Knijff